• Link został skopiowany

Agnieszka Włodarczyk w ogrodniczkach. "Teraz rozumiem ich zastosowanie". Ciążowy brzuch pięknie podkreślony

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się na Instagramie kolejnym zdjęciem z ciążowym brzuszkiem. Poród zbliża się wielkimi krokami.
Agnieszka Włodarczyk chwali się ciążowym brzuchem w obcisłych ogrodniczkach
Screen Instagram: @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk wraz z partnerem, triathlonistą Robertem Karasiem, oczekuje narodzin pierwszego dziecka. Aktorka chętnie dzieli się ciążowymi zdjęciami na Instagramie. W sobotnie południe opublikowała kolejną. Dżinsowe ogrodniczki mocno podkreśliły jej brzuch. Poród zbliża się wielkimi krokami. 

Agnieszka Włodarczyk chwali się ciążowym brzuchem w obcisłych ogrodniczkach

Agnieszka Włodarczyk chętnie relacjonuje przebieg swojej ciąży na Instagramie. Aktorka zdradziła, że przechodzi ją wyjątkowo dobrze. Nie miała nawet mdłości. Jedynym wyzwaniem są jej problemy z pamięcią, o których niedawno wspomniała na InstaStories w żartobliwym tonie. Teraz gwiazda pochwaliła się zdjęciem wykonanym podczas wiosennego spaceru. Włodarczyk nabyła część garderoby, o której zawsze marzyła. Zapozowała w obcisłych ogrodniczkach.

Zawsze chciałam mieć ogrodniczki! Kojarzą mi się ze starymi filmami, kiedy kobiety malowały ściany, na głowie miały bandanę, podarty, stary t-shirt zachlapany był farbą, a ich "wdzięki" podkreślały ogrodniczki. Kobiety w ciąży też zawsze je nosiły, a dopiero teraz w pełni rozumiem ich zastosowanie - napisała pod zdjęciem.
 

Fanki w komentarzach zgodziły się ze zdaniem aktorki na temat ogrodniczek. 

To się tak mocno kojarzy. Kiedyś założyłam ogrodniczki i każdy pytał, czy jestem w ciąży.
Ja też w ciąży uwielbiałam chodzić w ogrodniczkach!
A z brzuszkiem wyglądają najpiękniej! - pisały internautki.

Jak wam się podoba ta stylizacja?

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?
Więcej o:

Komentarze (2)

Agnieszka Włodarczyk w ogrodniczkach. "Teraz rozumiem ich zastosowanie". Ciążowy brzuch pięknie podkreślony

n29a
4 lata temu
Sara, jak ty mie zaimponowałaś w tej chwily!
milotu
4 lata temu
nie stac mnie na ogrodniczki
Zgłoś komentarz

Czy masz pewność, że ten post narusza regulamin?

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę
Dziękujemy za zgłoszenie

Komentarz został zgłoszony do moderacji

Nadaj nick

Nazwa użytkownika (nick) jest wymagana do oceniania, komentowania oraz korzystania z forum.

Wpisz swój nick
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę

Użyj od 3 do 30 znaków. Nie używaj polskich znaków, wielkich liter i spacji. Możesz użyć znaków - . _ (minus, kropka, podkreślenie).