• Link został skopiowany

"Przysięga". Duża przerwa w emisji serialu. Widzowie nie zobaczą odcinka w czwartek i piątek

Widzowie tureckiego serialu "Przysięga" muszą uzbroić się w cierpliwość. Stacja TVP przerwała nadanie serialu. Jaki jest powód?
'Przysięga' odcinek 369. Reyhan ginie.
screen TV

Turecki serial "Przysięga" okazał się fenomenem wśród widzów Telewizji Publicznej. Ogląda go tysiące osób, które z zapartym tchem śledzą losy Emire, Kudru, Melike i Masala. Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku, jednak w tym tygodniu TVP wprowadziło zmiany. Odstani odcinek został wyemitowany w środę 24 marca. Czemu?

Zobacz wideo Tureckie seriale hitem wśród polskich widzów. Od czego zaczął się ten fenomen?

"Przysięga" - przerwa w emisji serialu

W czwartek (25 marca) i w piątek (26 marca) na stacji widzowie będą mogli oglądać sportowe wydarzenie. To jest właśnie powód, dlaczego emisja serialu została na chwilę przerwana.

W czwartek o godz. 14:45 startuje Studio Pucharu Świata, a potem rozpoczyna się transmisja na żywo skoków narciarskich w Planicy.

Natomiast w piątek od godz. 14:55 stacja będzie transmitować drugi konkurs w Planicy.

"Przysięga" odcinek 379. - kiedy premiera?

379. odcinek serialu "Przysięga" został zatem przełożony i wyemitowany zostanie w poniedziałek 29 marca. Co się w nim wydarzy?

W 379. odcinku „Przysięgi” Munever oznajmia Kumru, że muszą wynieść się z domu Narin i Kemala. Kumru nie chce jednak o tym słyszeć. Dziewczyna zdążyła się już zadomowić i próbuje namieszać w życiu starszej siostry. Matka jednak jest nieugięta i każe córce się pakować. Uważa, że są dla Narin ciężarem i dopóki się nie wyprowadzą, starsza córka będzie czuła się źle. Dochodzi między nimi do awantury. Kumru oskarża matkę, że ta zmarnowała jej życie, a teraz muszą wracać do dzielnicy biedoty. Munever wymierza Kumru policzek. Wszystkiemu przysłuchuje się Narin, która przypadkiem znalazła się na korytarzu.

Więcej o: